Bestuur

Voorzitter: Gerard van Nuland

Secretaris, Communicatie en aanspreekpunt SABIC: Henk Jacobs

Penningmeester: Robert Donker

Pensioenen en vice-voorzitter: Henk Bosch

Contact VCP: Hans Overweg

Aanspreekpunt Delft: Addy Koster

Assessor namens Ledenraad Synergo-vhp: vacature

Ledenraad

DSM: Bert van den Bulk, Mark Ooms, vacature, vacature

SABIC: Christoph Dittrich, Marcel Baltus, vacature

Post Actieven: Geert van de Velden, Fred Tassie, Fred van Kleef, Mart Schoufs

Arlanxeo: Harm-Jan Boonstra

Anqore/Fibrant: Mathijs Siemerink

Stamicarbon: John Boertjes

Sitech: Esther van Venrooij

Covestro: Gerhard Heusinkveld

Endurans Solar: Hogo Schoot

Overigen (Borealis, OCI, Centrient): Marcella Mijnlieff

OCI: vacature

Namens VHP2: Arie van Olst

Werkgroepen Synergo-vhp

Werkgroep Pensioenen: voorzitter Henk Bosch

Onderhandelaars

DSM: Casper Vaandrager (VHP2) ondersteund door John de Graaf en Kristy Beckers

SABIC: Casper Vaandrager (VHP2) ondersteund door Renaat Hennus

OCI: Paul van Boxtel ondersteund door Wouter Simons

Stamicarbon: Paul van Boxtel ondersteund door John Boertjes

Borealis: Bart Cornelisse ondersteund door Henry Sleijster

Arlanxeo: Bart Cornelisse ondersteund door Michel Dees

Centrient: Paul van Boxtel ondersteund door Marcella Mijnlieff

Sitech: Casper Vaandrager ondersteund door Esther van Venrooij

Fibrant: Robert Donker ondersteund door (vacature)

Anqore: Robert Donker ondersteund door Guillaume Hoedemakers

Covestro: Casper Vaandrager ondersteund door Gerhard Heusinkveld

Endurans Solar: Casper Vaandrager ondersteund door (vacature)

OR leden

Bij DSM, DEP Limburg: John de Graaf, Reimo Nickel

Bij DSM Inovative Center: Harold Linssen, Pascale Vandevijver, Joan Geerts, Micheline Bosch en Robert von Beulwitz

Bij DSM Dyneema: vacature

Bij DSM Delft, Food Specialties: Angelina Dekker

Bij DSM COR: Micheline Bosch

Bij DSM, DEP Emmen: geen Synergo-vhp vertegenwoordiger

Bij SABIC: Renaat Hennus, Tom Housmans, Johan van Dijnen en Rogier Buijsse.

Bij Borealis: geen

Bij Centrient: Marcella Mijnlieff, Vito Meulenberg en Ian McGuiness.

Bij Anqore: Guillaume Hoedemakers

Bij Fibrant: geen

Bij OCI: geen

Bij Stamicarbon: Jan – Willem Goedmakers en John Broertjes

Bij Sitech: Etienne Hartman

Bij Covestro: Martijn Westerman (OR in oprichting)

Bij Endurans Solar: .......... nog in ontwikkeling

Vertegenwoordiging in Pensioenfonds organen

Bestuur van PDN: Piet Rennen.

Verantwoordingsorgaan (VO) van PDN: Albert Noteborn.

Vertegenwoordiging in onze partners VCP en VHP2

Algemeen bestuur VHP2: Gerard van Nuland

Ledenraad VHP2: Dirk van den Bos, Robert Donker, Henk Jacobs

Algemene Vergadering VCP: Hans Overweg

Centrale Beleidscomissie VCP: Gerard van Nuland

Werkgroep Pensioenen VCP: Dirk van den Bos

 

Deel